Wielki Post

mar - 08 2019

post2019

W najbliższą Środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Jest to czas przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Zachęcamy do zrobienia postanowień, powstrzymywania się w tym czasie od napojów alkoholowych i nie organizowania hucznych zabaw. Zachęcamy do gorliwszej modlitwy, uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali z Kazaniami Pasyjnymi!

Msze św. w Środę Popielcową z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 10:00, 16:00 i 17:00.

Droga Krzyżowa o godz. 17.00 w każdy piątek W. Postu a po niej recytowana Msza św.

Gorzkie Żale w każdą niedzielę W. Postu o godz. 17:00 z kazaniem Pasyjnym, które w tym roku wygłosi Ks. Michał Roschek wikariusz parafii N.M.P. Matki Kościoła w Starogardzie Gd.

Zapraszamy serdecznie do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.

Do skarbonki Św. Antoniego można wrzucać ofiary jałmużny postnej, za które kupimy dary dla Rodzin uboższych na Święta.

Comments are closed.