Ogłoszenia duszpasterskie.
28.06-5.07.2026

1. W tygodniu Msze św. o g. 17.00.
2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Piotra i Pawła Apostołów. Msza św. o g. 17.00 z kazaniem, a kolekta jest przeznaczona na rzecz Stolicy Apostolskiej.
3. W czwartek, piątek i sobotę przypadają pierwsze dni miesiąca po Mszach św. nabożeństwa, a w I piątek dodatkowa okazja do spowiedzi św. od g. 16.30 do 17.00. Odwiedziny chorych w sobotę od g. 10.00.
4. W piątek przypada Święto św. Tomasza Apostoła.
5. W sobotę przypada I sobota miesiąca o g. 9.00 Msza św., a po niej Różaniec prowadzony przez jedną z wolontariuszek następnie 15 minut adoracji, którą zakończymy błogosławieństwem eucharystycznym. Zapraszamy wiernych do udziału w tym szczególnym nabożeństwie.
6. Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopów, niech będzie to czas zasłużonego wypoczynku, ale także wspólnej troski oraz budowania szczęścia naszych rodzin i społeczności. Pamiętajmy także jako Katolicy o niedzielnej eucharystii, gdziekolwiek się znajdziemy, a my ze swej strony zapewniamy o stałej pamięci w modlitwie.